Logo

Ilmoittautuneet

 

OHS Kansallinen AH ja Lapua Junior Cup

Yhteislähdöt 16.1.2022

I L M O I T E T U T 13.1.2022 klo 16.33

Mikäli huomaat puutteita, pyydetään ilmoitus; markku.kukkola(at)pp1.inet.fi

© Oulun Hiihtoseura

 

M11 Miehet 11 vuotta 2 km
Miettinen Tuukka M11 Puijon Hiihtoseura 60487407
Seppänen Jonne M11 Kokkolan Veikot 40472036
N11 Naiset 11 vuotta 2 km
Pesämaa Oona N11 Oulun Hiihtoseura 60184820
M13 Miehet 13 vuotta m+m 3 km
Latomaa Matias M13 Oulun Hiihtoseura 40340070
Lång Elmeri M13 Puijon Hiihtoseura 60172894
Mäntyranta Riko M13 Oulun Hiihtoseura 40354590
Niemikorpi Iiro M13 Oulun Hiihtoseura 40451555
Ollonen Akseli M13 Oulun Hiihtoseura 60259532
N13 Naiset 13 vuotta m+m 3 km
Juka Eevi N13 Oulun Hiihtoseura 60161723
Koskinen Ellen N13 Oulun Hiihtoseura 40227191
Ollakka Nella N13 Saloisten Reipas 40334504
Paasonen Pilke N13 Soisalon Ampumahiihtäjät 60285177
Pesämaa Saaga N13 Oulun Hiihtoseura 60184815
Rinta Sofi N13 Oulun Hiihtoseura 60306823
Selin Saima N13 Ounasvaaran Hiihtoseura 60456965
Valle Nelli-Maria N13 Ounasvaaran Hiihtoseura 10003087
N15 Naiset 15 vuotta m+m+m 5.2 km 
Huitsi Essi N15 Oulun Hiihtoseura 40408124
Kimpimäki Iita N15 Oulun Hiihtoseura 60301767
Leikos Jonna N15 Tuusulan Voima-Veikot 40331767
Lång Emma N15 Puijon Hiihtoseura 60016617
Naumanen Anni N15 Oulun Hiihtoseura 60243318
Poikela Enna N15 Ounasvaaran Hiihtoseura 40208156
Savelainen Iiris N15 Haapajärven Kiilat 40358270
Ylikauppila Silja N15 Alavieskan Viri 60212631
M15 Miehet 15 vuotta m+m+m 5.2 km
Korpela Lauri M15 Saloisten Reipas 40339948
Lifflander Jesse M15 Saloisten Reipas 40458337
Miettinen Sisu M15 Puijon Hiihtoseura 40336418
Mäki Joel M15 Iisalmen Visa 40277593
Petrelius Erkka M15 Ounasvaaran Hiihtoseura 40208981
Selin Okko M15 Ounasvaaran Hiihtoseura 60270625
Turunen Ossi M15 Oulun Hiihtoseura 60441837
N17 Naiset 17 vuotta m+m+p+p 6.2 km
Lehmikangas Iidaliina N17 Oulun Hiihtoseura 40468145
Nylund Helmina N17 Seinäjoen Hiihtoseura 40404496
Ollakka Moona N17 Saloisten Reipas 40402632
Paasonen Pihka N17 Soisalon Ampumahiihtäjät 40460969
Saarenpää Silja N17 Ounasvaaran Hiihtoseura 40243116
Suuronen Inka-Riina N17 Saloisten Reipas 34531260
N40 Naiset 40 vuotta m+m+p+p 6.2 km 
Junnila Anu N40 Kokkolan Veikot 27456190
N45 Naiset 45 vuotta m+m+p+p 6.2 km 
Lång Maija N35 Puijon Hiihtoseura 30130869
Magga Johanna N45 Oulun Hiihtoseura 22489036
M17 Miehet 17 vuotta m+m+p+p 7.4 km
Jarkko Joonas M17 Saloisten Reipas 40286051
Mäntyranta Ronni M17 Oulun Hiihtoseura 40121611
N19 Naiset 19 vuotta m+m+p+p 7.4 km
Loukkaanhuhta Elli N19 Oulun Hiihtoseura 40127372
Pirttikoski Sanni N19 Kontiolahden Urheilijat 40281873
Sorvisto Ella N19 Oulun Hiihtoseura 40205102
Sorvisto Vilma N19 Oulun Hiihtoseura 40205103
N35 Naiset 35 vuotta m+m+p+p 7.4 km
Annunen Enni N35 Nivalan Urheilijat 60261020
M40 Miehet 40 vuotta m+m+p+p 7.4 km
Ryönänkoski Vesa-Matti M40 Saloisten Reipas 40396806
M45 Miehet 45 vuotta m+m+p+p 7.4 km
Snåre Dan M45 Larsmo idrotsförening 40477487
M19 Miehet 19 vuotta m+m+p+p 9.8 km 
Hautaniemi Arno M19 Seinäjoen Hiihtoseura 40074418
Rantasuo Vili M19 Oulun Hiihtoseura 40291985
NYL Naiset m+m+p+p 12.6 km
Peuralahti Seela NYL Oulun Hiihtoseura 34455210
Purola Sanna-Mari NYL Seinäjoen Hiihtoseura 28980076
Rajala Laura NYL Oulun Hiihtoseura 60209013
Sirviö Iida NYL Sotkamon Jymy 29588451
MYL Miehet m+m+p+p 15 km 
Jokela Roope MYL Oulun Hiihtoseura 32963571
Joronen Sameli MYL Seinäjoen Hiihtoseura 30856334
Kupila Joona MYL Oulun Hiihtoseura 60249657
Lammi Mika MYL Kauhajoen Karhu 22294179
Panttila Santtu MYL Kauhajoen Karhu 33775328
Peltoniemi Lauri MYL Saloisten Reipas 24048912
Petrelius Eetu M22 Ounasvaaran Hiihtoseura 31260424
Tolonen Juhani MYL Oulun Hiihtoseura 30267282
M65 Miehet 65 vuotta m+m+p 5.8 km 
Alatalo Aimo M65 Oulun Hiihtoseura 60251127
Lammi Pekka M65 Kauhajoen Karhu 40065757
M70 Miehet 70 vuotta m+m+p 5.2 km 
Nynäs Henning M70 Larsmo idrotsförening 40067144
Vehkala Eero M70 Saloisten Reipas 40085698