Logo

Jaosto ja yhteystiedot

Hiihtojaosto 2019-2020

Petri Holm, puheenjohtaja, markkinointi
Puh. 0503012092, petri.holm@gmail.com

Juha Latomaa, HS tehotiimi, valmennustyöryhmä
Puh. 050 486 8167, juha.latomaa@gmail.com

Markku Kukkola, rahastonhoitaja, tulospalvelu, kilpailutyöryhmä
Puh. 044 335 5095, markku.kukkola@pp1.inet.fi

Jani Oravamäki, Tehotiimi, valmennustyöryhmä
Puh. 040 586 8054, jani.oravamaki@gmail.com

Jukka Väyrynen, Kilpailutyöryhmä, kilpailunjohtaja, piirikunnalliset
Puh. 0400 516 969, jukkavayrynen@luukku.com

Timo Peltola, Markkinointi,
Puh. 0504862383, timo.peltola@suomenkonetalo.fi

Harri Uutinen, Minisompa, Hopeasompa,
Puh. 0451333054, harri.uutinen@gmail.com

Eero Aittolampi, Tiedottaminen, urheilijajäsen
Puh. 0405358641, eero.aittolampi@hotmail.com